Кафедра динаміки і міцності машин та опору матеріалів готує фахівців за спеціальністю 131 «Прикладна механіка», освітня програма «Динаміка і міцність машин».
Професійна діяльність випускників кафедри пов’язана із розрахунковими та експериментальними дослідженнями конструкційної міцності, довговічності і надійності транспортних, енергетичних та інших машин і устаткування, авіаційної та ракетно-космічної техніки із застосуванням сучасних інформаційних технологій.
Студенти, які здобувають освіту за рівнем «магістр», мають можливість навчання:
- на спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування Отто фон Геріке університету (м.Магдебург, Німеччина) та КПІ ім. Ігоря Сікорського;
- за програмою подвійного диплому магістра Познанського Університету Технологій (м.Познань, Польща) та КПІ ім. Ігоря Сікорського;

- у спільному навчально-науковому центрі «КПІ – ПРОГРЕСТЕХ-Україна – Вoеing-Україна» із подальшим працевлаштуванням в групі компаній «ПРОГРЕСТЕХ»

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ МАГІСТРА
DOUBLE MASTER’S DEGREE PROGRAMME IGOR SIKORSKY KPI – POZNAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
Спільний навчальний центр

Шановні колеги!

З 22 по 24 травня 2019 року о 14-15 на кафедрі ДММ та ОМ в ауд 166-е буде проходити

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ 2019

Секція - Динаміка і міцність машин.

Conference Homepage Image

Прохання зареєструватися для участі в роботі конференції та подати відповідні матеріали на сайті:

Ознайомитися з Правилами оформлення тез доповідей можна за адресою:

З повагою,
Тимошенко О.В.