ПРОГРАМА  фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації «Інформаційні системи та технології в машинобудуванні»

 ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації «Динаміка і міцність машин»

 ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації «Інформаційні системи та технології в машинобудуванні»

 ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації «Динаміка і міцність машин»

Набір абітурієнтів на перший та п’ятий курс заочної форми навчання

Механіко-машинобудівний інститут Склад атестаційної комісії 

Графік проведення консультацій та вступних іспитів для здобуття ОКР спеціаліст та освітнього ступеня магістр на механіко-машинобудівний інститут.  

Фахові:  

Шифр та назваспеціальності

Назва спеціалізації

 

Місце проведення

Дата

Час

131 Прикладна механіка

Динаміка і міцність машин

консультації

1 корпус. ауд. 166е

08.07.16 р.

1000

додаткове випробування

1 корпус. ауд. 166е

11.07.16 р.

1000

фахове випробування

1 корпус. ауд. 166е

14.07.15 р.

1000

Інформаційні системи та технології в машинобудуванні

консультації

1 корпус. ауд. 166е

08.07.16 р.

1000

додаткове випробування

1 корпус. ауд. 166е

11.07.16 р.

1000

фахове випробування

1 корпус. ауд. 166е

14.07.16 р.

1000

Технології машинобудування

консультації

18 корпус. ауд. 112

08.07.16 р.

1100

додаткове випробування

18 корпус. ауд. 112

11.07.16 р

1100

фахове випробування

18 корпус. ауд. 112

12.07.16 р.

1100

 

Технології виготовлення деталей і складання вузлів літальних апаратів

консультації

18 корпус. ауд. 112

08.07.16 р.

1100

додаткове випробування

18 корпус. ауд. 112

11.07.16 р

1100

фахове випробування

18 корпус. ауд. 112

12.07.16 р.

1100

 

Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів

консультації

19 корпус. ауд. 435

08.07.16 р.

1000

додаткове випробування

19 корпус. ауд. 435

11.07.16 р

1000

фахове випробування

19 корпус. ауд. 435

14.07.16 р.

1000

Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування

консультації

1 корпус. ауд. 012

09.07.16 р.

1400

додаткове випробування

1 корпус. ауд. 012

11.07.16 р

1000

фахове випробування

1 корпус. ауд. 012

12.07.16 р.

1000

 

Іноземна мова:  

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Місце проведення

Дата

Час

131 Прикладна механіка

133– Галузеве машинобудування

Консультації Англійська

1 корпус, ауд.

29.06.16 р.

0900

Іспит Англійська

1 корпус, ауд. 277,

199

13.07.16 р.

0900

Консультації Німецька

7 корпус, ауд. 714

29.06.16 р.

0900

Іспит Німецька

7 корпус, ауд. 714

13.07.16 р.

0900

Консультації

Французька

7 корпус, ауд. 634-1

11.07.16 р.

1200

Іспит Французька

7 корпус, ауд. 634-1

12.07.16 р.

0900

1400

Графік прийому документів у абітурієнтів на ОКР спеціаліст та освітній ступінь магістра на механіко-машинобудівний інститут.

 

Шифр та найменування спеціальності

Спеціалізація

Місце проведення

Дата

Години прийому

131 Прикладна механіка

Динаміка і міцність машин

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус. ауд. 166 б

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Інформаційні системи та технології в машинобудуванні

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус. ауд. 166 б

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Технології машинобудування

18 корпус ауд.110

04.07.2016 –

08.07.2016

1000-1300

 

18 корпус ауд.110

04.07.2016 -

08.07.2016

1400-1600

Технології виготовлення деталей і

складання вузлів літальних апаратів

18 корпус ауд.110

04.07.2016 –

08.07.2016

1000-1300

 

18 корпус ауд.110

04.07.2016 -

08.07.2016

1400-1600

Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

19 корпус., ауд. 124, 131

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус, ауд. 296

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Обладнання та технології  виробів з  наноструктурних та композиційних матеріалів

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус, ауд. 296

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Гідравлічні і пневматичні машини та системи приводів

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус. ауд. 299

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Мехатронні системи в машинобудуванні

16 корпус., ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус. ауд. 299

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Технології та конструкції виробів спеціального призначення

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус., ауд. 296

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Інженерія логістичних систем

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

19 корпус, ауд.425

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

133 Галузеве машинобудування ння

Інструментальні системи та технології формоутворення деталей

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

21 корпус, ауд. 611

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Металорізальні

верстати та системи

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

1 корпус, ауд. 220

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300

Інженерний дизайн

16 корпус, ауд. 147-2

04.07.2016 -

08.07.2016

1500 - 1700

21 корпус, ауд. 611

04.07.2016 -

08.07.2016

1000 -1300