НАКАЗ № 1-261 ВІД 28.07.2017 ПРО ПРЕМІЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ І ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  ЗА ПУБЛІКАЦІЇ У ВИДАННЯХ

НАКАЗ  ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕМІЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ І ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ЗА ПУБЛІКАЦІЇ У ВИДАННЯХ, ЩО ІНДЕКСУЮТЬСЯ В МІЖНАРОДНИХ НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗАХ ДАНИХ SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

З метою підвищення рівня наукових досліджень та якості підготовки випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського шляхом інтеграції результатів наукової та освітньої складових діяльності працівників і здобувачів вищої освіти університету, заохочення дослідників до оприлюднення результатів їхньої роботи у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science Core Collection, та зростання рейтингу університету
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про преміювання працівників і здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science (Додаток 1).
2. Затвердити склад робочої групи із представників Департаменту науки та інноватики, Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, Департаменту економіки та фінансів, ініціативної наукової спільноти університету (Додаток 2).
3. Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка забезпечити моніторинг публікаційної активності наукових та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних наукометричних базах даних Web of Science Core Collection та Scopus, проводити аналіз даних, зазначених у заявці на преміювання, візувати заявку та передавати для подальшого розгляду робочою групою (відповідальна особа - зав. відділу НТБ Кулик Євгенія Володимирівна, читальний зал № 9, тел. 204-96-72,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
4. Результати виконання наказу розглянути на засіданні науково-організаційної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського у грудні 2017 року.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи М. Ю. Ільченка та проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) М. О. Новікова.

Ректор М. 3. Згуровський

 Наказ № 1-261 ВІД 28.07.2017 (формат pdf, розмір 1,02М)