Компанія ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА

Компанія «ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА» є найбільш динамічно розвивається частиною групи компаній ПРОГРЕСТЕХ. Створена в 2007 році з метою збільшення обсягів інженерно-сервісних послуг і залучення додаткових ресурсів в країнах СНД. Основний напрямок діяльності - інжинірингові та консультаційні послуги в галузі авіабудування і технологій аеропортів.

У 2008 році відкрито філію компанії в м.Харкові.

Основний напрямок діяльності компаній - інженерні послуги в галузі авіабудування і технологій аеропортів
Компанія постійно вдосконалюється і розвивається. В роботі використовуються сучасні підходи до менеджменту, власний науковий і виробничий досвід, працює висококваліфікований і компетентний персонал.

Інженерні сервіси:

  • консалтинг в авіабудуванні
  • архітектурне проектування
  • проектування аеропортів і інфраструктур

Компанія ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА активно розвивається. В даний час в компанії працюють понад 130-ти чоловік. Середній вік працівників 30 років. Серед них як вчорашні студенти, так і досвідчені фахівці, які мають різні наукові ступені і звання. Багато хто починає працювати в компанії будучи студентами, набуваючи практичний досвід, а закінчивши ВНЗ, приходять в УКР-ПРОГРЕСТЕХ на постійну роботу. У нас працюють випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського та багатьох інших навчальних закладів України.

Програми професійного розвитку персоналу включають постійне підвищення кваліфікації всіх співробітників, освоєння нових професій шляхом отримання другої вищої освіти, отримання вчених ступенів, придбання досвіду роботи в компаніях світового рівня.

Прогрестех-Україна - http://www.progresstech.com.ua

 

Результат пошуку зображень за запитом "boeing"

 

BOEING

Кафедра Динаміки та міцності машин та опору матеріалів тісно співпрацює з компанією «Boeing» 

На базі кафедри Динаміки і міцності машин та опору матеріалів створин Спільний навчально-науковий центр «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна»

    

 

Корпорація «Boeing» є провідним виробником цивільних і військових повітряних суден, а також оборонних, космічних систем і систем безпеки. Вона співпрацює з урядами США і дружніх держав, а також авіакомпаніями в більш як 150 країнах світу.