НАКАЗ № 1-261 ВІД 28.07.2017

Автор: Administrator.

НАКАЗ № 1-261 ВІД 28.07.2017 ПРО ПРЕМІЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ І ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  ЗА ПУБЛІКАЦІЇ У ВИДАННЯХ

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ МАГІСТРА

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ МАГІСТРА

DOUBLE MASTER’S DEGREE PROGRAMME
IGOR SIKORSKY KPI – POZNAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY

Студенти, які навчаються за програмою
Подвійний диплом магістра» мають наступні переваги:
-Безкоштовне навчання в одному з найкращіх технічних університетів Польщі
-Досвід навчання в двох технічних університетах Європи
-Інженерна та мовна практики за кордоном
-Отримання після захисту дисертації двох дипломів магістра

УВАГА Першокурсники!

Шановні першокурсники!

18 вересня 2017 буде проходити медичний огляд о 14-30 в кабінет 3-17 нашої поліклініці

День першокурсника 2017

УВАГА!

Збори першого курсу ММІ відбудуться в Залі Вченої Ради в Головному (1) корпусі КПІ 30.08.2017 в 12:30.

Всіх першокурсників ММІ чекаємо біля головного входу першого корпусу починаючи з 12:00.

графік консультацій та вступних іспитів магістри

Автор: Administrator.

Графік проведення консультацій та вступних іспитів для здобуття освітнього ступеня магістр на механіко-машинобудівний інститут кафедра динаміки і міцності машин та опору матеріалів

ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ 2017

Автор: Administrator.

30-31 травня на кафедрі ДММ та ОМ проходила ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ  «ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ». Секція  «ДИНАМІКА І МІЦНІСТЬ МАШИН»

КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

30-31 травня 2017 року

о 1415 на кафедрі ДММ та ОМ (ауд. 166е-1)

відбудеться

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

«ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ»

Секція «ДИНАМІКА І МІЦНІСТЬ МАШИН»

Премія Академії наук

Вітаємо  нашу студентку 5-го курсу ОЛЮ МУСІЄНКО
 з присудженням премії Академії наук України за роботу в області біомеханіки

XVIII ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА, ТЕХНОЛОГІЯ ТА ІНЖЕНЕРНА ОСВІТА

Автор: Administrator.

Запрошуємо Вас, прийняти участь у роботі XVІIІ Міжнародної науково-технічної конференції „Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта”, яка відбудеться 29 червня ‐ 01 липня 2017 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Історія успіху

Досвід використання платформи 3DEXPERIENCE

Для ознайомлення  вийшла публікація во французському журналі "Дассаулт Системс".

Викладачі кафедри ДММ та ОМ відвідали заводи Boeing

Автор: Administrator.

З ініціативи Прогрестех-Україна викладачі кафедри Динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ відвідали заводи Boeing

Компанії Boeing і Прогрестех-Україна (основний партнер Boeing в Україні) організували відвідання групою викладачів кафедри Динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ  літакобудівних підприємств у містах Рентон (Renton) і Еверетт (Everett), обидва - штат Вашингтон на північному заході США.

Использование информационных систем и технологий CATIA в учебном процессе НТУУ «КПИ»

Автор: Administrator.

Будущие инженеры-механики КПИ, использующие для 3D-моделирования инструменты CATIA, получают представление о ключевых факторах качества и производительности на ранней стадии разработки продукта.

Візит делегації корпорації «Boeing»

Автор: Administrator.

Урочисте відкриття спільного навчального центру НТУУ «КПІ» та компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна»

SCOPUS