29 травня 2020. Вітаємо!

Автор: VK.

Вітаємо переможницю фотоконкурсу для студентів "Вишиванка на карантині" за зайняте ІІІ місце студентку 1 курсу групи МП-92

Романенко Крістіну

Пишаємося та бажаємо успішно здати сесію!

Відбувся захист магістерської дисертації

19 травня 2020 р відбувся захист магістерської дисертації

Хаустова Михайла Андрійовича

«Дослідження напружено-деформованого стану стійки шасі при аварійних та стандартних посадках літака»
(спеціальність 131 – Прикладна механіка, освітньо-наукова программа, керівник - д.т.н., проф. Боронко О. О.).

За результатами навчання і захисту магістерської дисертації Хаустов М.А рекомендований до отримання диплому з відзнакою.
Вітаємо з присвоєнням кваліфікаційного рівня «магістр» !

Карантин продовжено

Автор: VK.

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 22 травня 2020 року.

Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом.

З умовами цього наказу можна повторно ознайомитись тут

Повідомлення МОН

Інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин

Нові дати реєстрації на ЄВІ!

Автор: VK.

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ
     Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано

Важливі дати

Автор: VK.

Нагадуємо важливі дати весняного семестру
Навчання триває в дистанційному режимі

Dates

В КПІ ім. Ігоря Сікорського введено обмеження через коронавірус

Автор: VK.

Згідно з Наказом № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19» введено обмежувальні заходи та призупинено очний освітній процес в університеті з 12 по 3 квітня 2020 року.

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки на період з 12.03.20 по 03.04.20 переведено на дістанційне навчання з використанням електроних кабінетів в системі "Електроний кампус" та інших інформаційно-комунікаційних технологій.

Директорам інститутів/деканам факультетів, завідуючим кафедрри організувати проведення в дістанційному режимі лекційних занять та скорегувати форму і графік проведення практичних і лабораторних занять, а також сесії, запланованої на квітень 2020 року.

Наказ № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19»
Наказ № 7/52 від 06.03.2020 року «Стосовно рекомендацій щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження короновірусом COVID-19»
Повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки України
Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року

Олімпіада з Теоретичної механіки

26 лютого 2020 року
в ауд. 277, корпус 1
Початок в 16.10

ОЛІМПІАДА з теоретичної механіки серед студентів “КПІ ім. І. Сікорського”
Запрошуємо усіх бажаючих!

В ПРОГРАМІ ОЛІМПІАДИ:
     статика (три задачі);
     кінематика (три задачі);
     динаміка (дві задачі)

Розв'язання олімпіадних задач

Довідки за тел. 204-95-35, каф. ДММіОМ (кімн. 166-1)

День відкритих дверей КПІ АбітFest

Автор: VK.

КПІ запрошує всіх охочих на День відкритих дверей!

15 лютого 2020 представники усіх факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського зберуться разом, щоб поспілкуватись з Вами.

Вручення дипломів випускникам 2019 року

Автор: VK.

24 січня в Залі Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочисті збори ММІ з нагоди вручення дипломів випускникам 2019 року!

Бажаємо натхнення, успіху та великих досягнень!

Атестація студентів

Автор: VK.

З 02.12 по 13.12 проводиться другий рубіжний контроль виконання навчального плану студентами 1-4 курсу бакалаврату (обов’язково!) та 1 курсу магістратури (за рішенням Вчених рад факультетів/інститутів).

Інновації молоді в машинобудуванні

Автор: VK.

В травні 2019 року відбулась Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні»