Новини

з Новим роком та Різдвом Христовим!

Автор: VK.

Від усього серця бажаємо Всім міцного здоров'я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, підтримки колег і близьких! Нехай Новорічні свята принесуть у Ваші родини достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнюють Ваше серце радістю й натхненням! 

Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри!

Автор: VK.

Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри із видатним науковим досягненням – отриманням Державної премії України у галузі науки і техніки 2021 р.

- д.т.н., професора Крищука Миколу Георгійовича,
  к.т.н., доцента Шидловського Миколу Сергійовича
  – за роботу з проблем біомеханіки (закрита тематика, в складі авторського колективу)

- д.т.н., професора Янчевського Ігоря Владиславовича
– за роботу «Динамічна взаємодія твердих і деформівних тіл з рідиною» (в складі авторського колективу).

Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі !

З Днем Вчителя!

Автор: VK.

Шановні колеги, вітаємо Вас з Днем вчителя!

Бажаємо нових звершень, значних досягнень та великих успіхів!  Міцного вам здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від студентів!

Вакцинація та ревакцинація співробітників КПІ

Автор: VK.

Для співробітників, які отримали першу дозу вакцини 21–28 днів тому, починається ревакцинація другою дозою. Щоб забезпечити одночасне проведення вакцинації першої та другої доз, за сприяння Солом’янської РДА організовано вакцинацію мобільними бригадами на території КПІ.

 • Ревакцинація відбуватиметься у місці вакцинації: якщо 1-шу дозу вакцини щепили у КМСП, то й 2-га доза буде у КМСП.
 • Орієнтовні графіки. Точні дату й час вакцинації / ревакцинації підрозділів повідомлять відповідальні.
 • За попередньо складеним графіком вакцинація та ревакцинація триватимуть до кінця липня.
 • У графіку можливі зміни залежно від наявності вакцин і навантаження бригад вакцинації.

Запис на вакцинацію здійснюється через відповідального. Що треба мати із собою й про процедуру вакцинації — читайте за посиланням.

Вітаємо нашого колегу!

Автор: VK.

Вітаємо нашого колегу доктора фізико-математичних наук, професора кафедри ДММ та ОМ

Ігоря Владиславовича Янчевського

з отриманням Премії ім. С.П.Тимошенка НАН України за наукову працю «Динамічні процеси в пружних і гідропружних системах».

Бажаємо подальших успіхів в науковій роботі!

Другий календарний контроль

Автор: VK.

Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р.

Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.

Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивись тут.

Нагадуємо, при будь-яких контрольних заходах необхідно дотримуватися принципів академічної доброчесності! До чого може призвести їх порушення дивись тут.

Додаткова інформація:

 • Якщо є питання – пишіть нам в бот.
 • Повідомити про те, що з певної дисципліни не ведеться модуль Поточний контроль в Електронному кампусі і ви не знаєте своїх поточних результатів, можна заповнивши форму.
 • Що робити у разі конфліктних ситуацій – інструкцію дивись тут.
 • Більш детально про календарний контроль в статті.

Коли: 05-20 травня 2021
Де: Онлайн

З Великодніми та травневими святами!

Автор: VK.

Дорогі київські політехніки!

Наближається час Великодніх свят. Час перемоги світла над темрявою, добра над злом. Навіть природа в ці дні наповнюється особливою енергією та силою до нового життя.

Бажаю кожному відчути це відродження у Ваших душах і серцях. Наповнитися снагою до нових добрих справ і досягнень. Особливо сьогодні, коли весь світ перебуває у вирі кардинальних суспільних, економічних і політичних змін, важливо не втрачати віри у себе, у своїх рідних і друзів, у свою країну, в краще майбутнє. Попри складнощі, не втомлюватися працювати, навчатися, втілювати свої задуми та ідеї.

Нехай ці Великодні та травневі свята будуть сонячними, радісними й світлими для Вас!

Із щирими побажаннями,
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Вітаємо із успішним захистом дисертації

Автор: VK.

Вітаємо

старшого викладача кафедри

Бондарця Олександра Анатолійовича

із успішним захистом дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.

Бажаємо подальших успіхів у викладацький і науковій діяльності!

Інновації молоді в машинобудуванні

Автор: VK.

XIV Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» починає роботу по прийому і публікації тез доповідей з 1 квітня.

Процедуру завантаження тез та вимоги до них можна подивитись на сайті конференції.

Зустріч з представниками ДП АНТОНОВ

Автор: VK.

Запрошуємо на онлайн зустріч з представниками ДП АНТОНОВ студентів 4-го курсу ММІ.

Спікер – представник керівного складу ДП АНТОНОВ розповість свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування на ДП АНТОНОВ. Кожен учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Коли: 31.03.2021, з 14:15-17:00.
Де: on-line by Zoom.

Доступ до модулю обрання вибіркових дисциплін

Автор: VK.

Модуль обрання вибіркових дисциплін відкритий 5 березня 2021 з 08:00! Сподіваємось, ви вже визначились із своїми побажаннями та готові сформувати індивідуальну траєкторію навчання.

Коли:

 • 05-14 березня – "перша хвиля вибору"
 • до 19 березня – аналіз результатів вибору
 • 22-26 березня – "друга хвиля вибору" (у випадку, якщо не буде сформовано групи для вивчення обраної вами дисципліни, ви повторите свій вибір, але із скороченого переліку)
 • до 5 квітня – остаточне формування складу груп для вивчення вибіркових дисциплін

Детальніше про процедуру та особливості цьогорічного вибору читайте тут.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньої програми «Динаміка і міцність  машин» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

День відкритих дверей MMI

Автор: VK.

Механіко-машинобудівний інститут запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!

Спеціальність 131 Прикладна механіка - це впевнений погляд у майбутнє! Літакобудування, робототехніка, біомеханіка, інженерний дизайн, верстати та машини, технології машинобудування, краш-тести... Зацікавило? Долучайтесь до Дня відкритих дверей онлайн ММІ!

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про:

 • умови вступу 2021 року до ММІ
 • спеціальність 131 Прикладна механіка
 • освітні програми
 • переваги навчання в ММІ
 • дуальну освіту
 • програму подвійного диплому
 • Спільний українсько–німецький факультет машинобудування
 • стратегічних партнерів–роботодавців
 • інші питання, що турбують Вас стосовно ММІ та вступу в 2021 році

ММІ чекає на вас! Заповнюйте реєстраційну форму та задавайте свої запитання!

Коли: 13.03.2021 об 11:00
Де: у Zoom (посилання на конференцію прийде 12.01.2021 на електронну адресу, вказану при реєстрації)

Зі святом, дорогі жінки!

Автор: VK.

Вітємо Вас з 8 березня! Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає. Нехай у Вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, нехай співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними. Усмішок, гарного настрою, радості, щастя!

8mart2

Старт кар’єри інженера: можливості від Прогрестех-Україна

Автор: VK.

Запрошуємо на онлайн зустріч «Старт кар’єри інженера: можливості від Прогрестех-Україна» у рамках «Інженерного тижня» за підтримки Boeing commercial airplanes.

Спікери – молоді та успішні інженери Олександр Джуринський та Олег Митряшкін розкажуть про особливості роботи у великому конструкторському центрі над проектами світових лідерів авіапрому, свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування у нашій компанії.

Кожний учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Реєстрація.
Коли: 22.02.2021, з 16:00-17:00.
Де: on-line by Cisco Webex Meetings.

Організація навчання у весняному семестрі 2020/2021

Автор: VK.

Відповідно до погодженого наказу «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 2020/2021 навчального року», враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та налагоджену систему протиепідемічних заходів в університеті протягом осіннього семестру 2020/2021 н.р., для студентів денної та заочної форм навчання встановлюється:

Для всіх курсів продовжити дистанційне навчання відповідно до наказу від 21.08.2020 №7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року» на весняний семестр 2020/2021 навчального року. Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

За рішеннями Вченої ради факультету/інституту, в разі необхідності, дозволити організацію та проведення освітнього процесу весняного семестру 2020/2021 н.р. у змішаному режимі для здобувачів вищої освіти четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня вищої освіти з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів.

Інші деталі:

 • Наказ погоджено зі студентськими організаціями
 • Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.
 • Поселення студентів четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт буде відбуватися за поданнями за рішенням Вченої ради факультету/інституту.