Новини

Вітаємо нашого колегу!

Автор: VK.

Вітаємо нашого колегу доктора фізико-математичних наук, професора кафедри ДММ та ОМ

Ігоря Владиславовича Янчевського

з отриманням Премії ім. С.П.Тимошенка НАН України за наукову працю «Динамічні процеси в пружних і гідропружних системах».

Бажаємо подальших успіхів в науковій роботі!

Другий календарний контроль

Автор: VK.

Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р.

Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.

Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивись тут.

Нагадуємо, при будь-яких контрольних заходах необхідно дотримуватися принципів академічної доброчесності! До чого може призвести їх порушення дивись тут.

Додаткова інформація:

 • Якщо є питання – пишіть нам в бот.
 • Повідомити про те, що з певної дисципліни не ведеться модуль Поточний контроль в Електронному кампусі і ви не знаєте своїх поточних результатів, можна заповнивши форму.
 • Що робити у разі конфліктних ситуацій – інструкцію дивись тут.
 • Більш детально про календарний контроль в статті.

Коли: 05-20 травня 2021
Де: Онлайн

З Великодніми та травневими святами!

Автор: VK.

Дорогі київські політехніки!

Наближається час Великодніх свят. Час перемоги світла над темрявою, добра над злом. Навіть природа в ці дні наповнюється особливою енергією та силою до нового життя.

Бажаю кожному відчути це відродження у Ваших душах і серцях. Наповнитися снагою до нових добрих справ і досягнень. Особливо сьогодні, коли весь світ перебуває у вирі кардинальних суспільних, економічних і політичних змін, важливо не втрачати віри у себе, у своїх рідних і друзів, у свою країну, в краще майбутнє. Попри складнощі, не втомлюватися працювати, навчатися, втілювати свої задуми та ідеї.

Нехай ці Великодні та травневі свята будуть сонячними, радісними й світлими для Вас!

Із щирими побажаннями,
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Вітаємо із успішним захистом дисертації

Автор: VK.

Вітаємо

старшого викладача кафедри

Бондарця Олександра Анатолійовича

із успішним захистом дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.

Бажаємо подальших успіхів у викладацький і науковій діяльності!

Інновації молоді в машинобудуванні

Автор: VK.

XIV Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» починає роботу по прийому і публікації тез доповідей з 1 квітня.

Процедуру завантаження тез та вимоги до них можна подивитись на сайті конференції.

Зустріч з представниками ДП АНТОНОВ

Автор: VK.

Запрошуємо на онлайн зустріч з представниками ДП АНТОНОВ студентів 4-го курсу ММІ.

Спікер – представник керівного складу ДП АНТОНОВ розповість свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування на ДП АНТОНОВ. Кожен учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Коли: 31.03.2021, з 14:15-17:00.
Де: on-line by Zoom.

Доступ до модулю обрання вибіркових дисциплін

Автор: VK.

Модуль обрання вибіркових дисциплін відкритий 5 березня 2021 з 08:00! Сподіваємось, ви вже визначились із своїми побажаннями та готові сформувати індивідуальну траєкторію навчання.

Коли:

 • 05-14 березня – "перша хвиля вибору"
 • до 19 березня – аналіз результатів вибору
 • 22-26 березня – "друга хвиля вибору" (у випадку, якщо не буде сформовано групи для вивчення обраної вами дисципліни, ви повторите свій вибір, але із скороченого переліку)
 • до 5 квітня – остаточне формування складу груп для вивчення вибіркових дисциплін

Детальніше про процедуру та особливості цьогорічного вибору читайте тут.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньої програми «Динаміка і міцність  машин» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

День відкритих дверей MMI

Автор: VK.

Механіко-машинобудівний інститут запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!

Спеціальність 131 Прикладна механіка - це впевнений погляд у майбутнє! Літакобудування, робототехніка, біомеханіка, інженерний дизайн, верстати та машини, технології машинобудування, краш-тести... Зацікавило? Долучайтесь до Дня відкритих дверей онлайн ММІ!

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про:

 • умови вступу 2021 року до ММІ
 • спеціальність 131 Прикладна механіка
 • освітні програми
 • переваги навчання в ММІ
 • дуальну освіту
 • програму подвійного диплому
 • Спільний українсько–німецький факультет машинобудування
 • стратегічних партнерів–роботодавців
 • інші питання, що турбують Вас стосовно ММІ та вступу в 2021 році

ММІ чекає на вас! Заповнюйте реєстраційну форму та задавайте свої запитання!

Коли: 13.03.2021 об 11:00
Де: у Zoom (посилання на конференцію прийде 12.01.2021 на електронну адресу, вказану при реєстрації)

Зі святом, дорогі жінки!

Автор: VK.

Вітємо Вас з 8 березня! Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає. Нехай у Вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, нехай співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними. Усмішок, гарного настрою, радості, щастя!

8mart2

Старт кар’єри інженера: можливості від Прогрестех-Україна

Автор: VK.

Запрошуємо на онлайн зустріч «Старт кар’єри інженера: можливості від Прогрестех-Україна» у рамках «Інженерного тижня» за підтримки Boeing commercial airplanes.

Спікери – молоді та успішні інженери Олександр Джуринський та Олег Митряшкін розкажуть про особливості роботи у великому конструкторському центрі над проектами світових лідерів авіапрому, свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування у нашій компанії.

Кожний учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Реєстрація.
Коли: 22.02.2021, з 16:00-17:00.
Де: on-line by Cisco Webex Meetings.

Організація навчання у весняному семестрі 2020/2021

Автор: VK.

Відповідно до погодженого наказу «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 2020/2021 навчального року», враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та налагоджену систему протиепідемічних заходів в університеті протягом осіннього семестру 2020/2021 н.р., для студентів денної та заочної форм навчання встановлюється:

Для всіх курсів продовжити дистанційне навчання відповідно до наказу від 21.08.2020 №7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року» на весняний семестр 2020/2021 навчального року. Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

За рішеннями Вченої ради факультету/інституту, в разі необхідності, дозволити організацію та проведення освітнього процесу весняного семестру 2020/2021 н.р. у змішаному режимі для здобувачів вищої освіти четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня вищої освіти з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів.

Інші деталі:

 • Наказ погоджено зі студентськими організаціями
 • Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.
 • Поселення студентів четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт буде відбуватися за поданнями за рішенням Вченої ради факультету/інституту.