В період з 26 по 28 жовтня на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів НН ММІ експертами Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти проводився аналіз щодо оцінки відповідності освітньої програми "Динаміка і міцність машин" державним вимогам щодо якості освіти.

Пропонуємо ознайомитися зі звітом про результати акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Динаміка і міцність машин", який доступний за посиланням

Відповідно до наказу Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти в період з 26 по 28 жовтня 2022 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводиться робота експертної групи з акредитації освітньо-професійної програми ОКР «магістр» «Динаміка і міцність машин»

Програма візиту експертної групи

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритій зустрічі з експертною групою.

 

Відкрита зустріч з експертною групою:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

ЄДБО 8167 ОП «Технології машинобудування»,

ЄДБО 34376 ОП «Технології виробництва літальних апаратів»,

ЄДБО 7348 ОП «Динаміка і міцність машин»

 Час: 26 жовтня 2022 16:40-17:10

Веб посилання на конференцію:  https://us02web.zoom.us/j/87591822753?pwd=bC9hTWJEakM0eDlBWjhqbitTcDNQUT09

Ідентифікатор конференції: 875 9182 2753

Пароль: 2022

!!! УВАГА !!!

Згідно розпорядження №РП169/2022 від 15.09.2022 р. в період з 17.10.2022 по 29.10.2022 проводиться  перший календарний контроль осіннього семестру.

З результатами складання комплексного фахового вступного випробування до магістратури за освітньо-професійною програмою "Динаміка і міцність машин" та освітньо-науковою програмою "Прикладна механіка" вже можна ознайомитися на сайти приймальної комісії за посиланнями:

 

рейтинг освітньо-професійна програма "Динаміка і міцність машин"

рейтинг освітньо-наукова програма "Прикладана механіка"

рекомендовані вступники на контрактну форму навчання без складання вступного фахового випробування

 

з процедурою подання оригіналів документів можна ознайомитись за посиланням

Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри із видатним науковим досягненням – отриманням Державної премії України у галузі науки і техніки 2021 р.

- д.т.н., професора Крищука Миколу Георгійовича,
  к.т.н., доцента Шидловського Миколу Сергійовича
  – за роботу з проблем біомеханіки (закрита тематика, в складі авторського колективу)

- д.т.н., професора Янчевського Ігоря Владиславовича
– за роботу «Динамічна взаємодія твердих і деформівних тіл з рідиною» (в складі авторського колективу).

Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі !

Шановні колеги, вітаємо Вас з Днем вчителя!

Бажаємо нових звершень, значних досягнень та великих успіхів!  Міцного вам здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від студентів!

Для співробітників, які отримали першу дозу вакцини 21–28 днів тому, починається ревакцинація другою дозою. Щоб забезпечити одночасне проведення вакцинації першої та другої доз, за сприяння Солом’янської РДА організовано вакцинацію мобільними бригадами на території КПІ.

  • Ревакцинація відбуватиметься у місці вакцинації: якщо 1-шу дозу вакцини щепили у КМСП, то й 2-га доза буде у КМСП.
  • Орієнтовні графіки. Точні дату й час вакцинації / ревакцинації підрозділів повідомлять відповідальні.
  • За попередньо складеним графіком вакцинація та ревакцинація триватимуть до кінця липня.
  • У графіку можливі зміни залежно від наявності вакцин і навантаження бригад вакцинації.

Запис на вакцинацію здійснюється через відповідального. Що треба мати із собою й про процедуру вакцинації — читайте за посиланням.

Вітаємо нашого колегу доктора фізико-математичних наук, професора кафедри ДММ та ОМ

Ігоря Владиславовича Янчевського

з отриманням Премії ім. С.П.Тимошенка НАН України за наукову працю «Динамічні процеси в пружних і гідропружних системах».

Бажаємо подальших успіхів в науковій роботі!

Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р.

Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.

Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивись тут.

Нагадуємо, при будь-яких контрольних заходах необхідно дотримуватися принципів академічної доброчесності! До чого може призвести їх порушення дивись тут.

Додаткова інформація:

  • Якщо є питання – пишіть нам в бот.
  • Повідомити про те, що з певної дисципліни не ведеться модуль Поточний контроль в Електронному кампусі і ви не знаєте своїх поточних результатів, можна заповнивши форму.
  • Що робити у разі конфліктних ситуацій – інструкцію дивись тут.
  • Більш детально про календарний контроль в статті.

Коли: 05-20 травня 2021
Де: Онлайн

Дорогі київські політехніки!

Наближається час Великодніх свят. Час перемоги світла над темрявою, добра над злом. Навіть природа в ці дні наповнюється особливою енергією та силою до нового життя.

Бажаю кожному відчути це відродження у Ваших душах і серцях. Наповнитися снагою до нових добрих справ і досягнень. Особливо сьогодні, коли весь світ перебуває у вирі кардинальних суспільних, економічних і політичних змін, важливо не втрачати віри у себе, у своїх рідних і друзів, у свою країну, в краще майбутнє. Попри складнощі, не втомлюватися працювати, навчатися, втілювати свої задуми та ідеї.

Нехай ці Великодні та травневі свята будуть сонячними, радісними й світлими для Вас!

Із щирими побажаннями,
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Вітаємо

старшого викладача кафедри

Бондарця Олександра Анатолійовича

із успішним захистом дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук.

Бажаємо подальших успіхів у викладацький і науковій діяльності!

Запрошуємо на онлайн зустріч з представниками ДП АНТОНОВ студентів 4-го курсу ММІ.

Спікер – представник керівного складу ДП АНТОНОВ розповість свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування на ДП АНТОНОВ. Кожен учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Коли: 31.03.2021, з 14:15-17:00.
Де: on-line by Zoom.

Модуль обрання вибіркових дисциплін відкритий 5 березня 2021 з 08:00! Сподіваємось, ви вже визначились із своїми побажаннями та готові сформувати індивідуальну траєкторію навчання.

Коли:

  • 05-14 березня – "перша хвиля вибору"
  • до 19 березня – аналіз результатів вибору
  • 22-26 березня – "друга хвиля вибору" (у випадку, якщо не буде сформовано групи для вивчення обраної вами дисципліни, ви повторите свій вибір, але із скороченого переліку)
  • до 5 квітня – остаточне формування складу груп для вивчення вибіркових дисциплін

Детальніше про процедуру та особливості цьогорічного вибору читайте тут.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньої програми «Динаміка і міцність  машин» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Механіко-машинобудівний інститут запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!

Спеціальність 131 Прикладна механіка - це впевнений погляд у майбутнє! Літакобудування, робототехніка, біомеханіка, інженерний дизайн, верстати та машини, технології машинобудування, краш-тести... Зацікавило? Долучайтесь до Дня відкритих дверей онлайн ММІ!

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про:

  • умови вступу 2021 року до ММІ
  • спеціальність 131 Прикладна механіка
  • освітні програми
  • переваги навчання в ММІ
  • дуальну освіту
  • програму подвійного диплому
  • Спільний українсько–німецький факультет машинобудування
  • стратегічних партнерів–роботодавців
  • інші питання, що турбують Вас стосовно ММІ та вступу в 2021 році

ММІ чекає на вас! Заповнюйте реєстраційну форму та задавайте свої запитання!

Коли: 13.03.2021 об 11:00
Де: у Zoom (посилання на конференцію прийде 12.01.2021 на електронну адресу, вказану при реєстрації)

Запрошуємо на онлайн зустріч «Старт кар’єри інженера: можливості від Прогрестех-Україна» у рамках «Інженерного тижня» за підтримки Boeing commercial airplanes.

Спікери – молоді та успішні інженери Олександр Джуринський та Олег Митряшкін розкажуть про особливості роботи у великому конструкторському центрі над проектами світових лідерів авіапрому, свій досвід та професійне зростання, а також можливості працевлаштування у нашій компанії.

Кожний учасник заходу зможе поставити будь-які питання та отримати вичерпні відповіді!

Реєстрація.
Коли: 22.02.2021, з 16:00-17:00.
Де: on-line by Cisco Webex Meetings.

Відповідно до погодженого наказу «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 2020/2021 навчального року», враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та налагоджену систему протиепідемічних заходів в університеті протягом осіннього семестру 2020/2021 н.р., для студентів денної та заочної форм навчання встановлюється:

Для всіх курсів продовжити дистанційне навчання відповідно до наказу від 21.08.2020 №7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року» на весняний семестр 2020/2021 навчального року. Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

За рішеннями Вченої ради факультету/інституту, в разі необхідності, дозволити організацію та проведення освітнього процесу весняного семестру 2020/2021 н.р. у змішаному режимі для здобувачів вищої освіти четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня вищої освіти з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів.

Інші деталі:

  • Наказ погоджено зі студентськими організаціями
  • Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.
  • Поселення студентів четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт буде відбуватися за поданнями за рішенням Вченої ради факультету/інституту.