Вітаємо студентів 1 курсу бакалаври ММІ!
Спеціальність 131 прикладна механіка

Списки зарахованих з 21 вересня 2020 на перший курс за державнимзамовленням на основі повної загальної середньої освіти

Результати комплексного фахового випробування до магістратури, 131 спеціальність Динаміка і міцність машин:

Списки рекомендованих до зарахування до магістратури:

Для спеціальності 131 «Прикладна механіка» за освітньою програмою «Динаміка і міцність машин» встановлені наступні обсяги державного замовлення підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»:

Освітньо-наукова програма: ліцензований обсяг – 4, кількість бюджетних місць – 2
Освітньо-виробнича програма (денна) : ліцензований обсяг – 23, кількість бюджетних місць – 9

Комплексне вступне випробування за освітньою програмою «Динаміка і міцність машин» (спеціальність 131 «Прикладна механіка») відбудеться:

  • І сесія - 25.08.2020, 09.00, ауд. 255 корп.1
  • ІІ сесія - 26.08.2020, 13.00, ауд. 255 корп.1

Консультація (в онлайн режимі) - 20.08.2020, 12.00
Посилання для участі у консультації - тут

Шановні вступники до бакалаврату на основі документа про повну загальну середню освіту!

Нагадуємо, що в вашому електронному кабінеті з 13 серпня по 22 серпня (до 18 годин) відкривається можливість подання заявок для участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти.

Для спеціальності 131 Прикладна механіка (Механіко-машинобудівний інститут) мінімальний конкурсний бал дорівнює 125. Якщо подати заявку на 131 спеціальність з 1 або 2 пріоритетом, то конкурсний бал множиться на 1,02

Шановні вступники до бакалаврату на основі ОКР молодший спеціаліст!

У зв’язку з пандемією COVID-19 подання заяв для участі у конкурсі на здобуття освітнього рівня «бакалавр» до КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься з 13 серпня по 22 серпня (до 18 годин) виключно електронно. Для участі у конкурсі вам потрібно заповнити анкету на сайті у розділі «Для молодших спеціалістів». Будь ласка, уважно ознайомтесь з інструкцією перед поданням.

Інформація щодо вступу до Механіко-машинобудівного інституту.

Вдалої вам вступної кампанії!!!

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, 10.08.20 ректоратом університету проведено нараду за участі представників всіх департаментів щодо організації навчання в осінньому семестрі.

Наразі розглядається два варіанти початку навчального року для студентів денної та заочної форм навчання:

  • У разі стабілізації епідеміологічної ситуації – встановити змішаний режим навчання, який передбачає поєднання традиційного (практичні заняття, семінарські, лабораторні заняття в навчальних аудиторіях відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України) та дистанційного (лекційні заняття з використанням інформаційно-комунікаційних систем) проведення занять.
  • У разі збереження чи загострення несприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та/або місті Києві – організація навчання у дистанційному режимі, що передбачає проведення усіх видів занять дистанційно.

Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.

Щодо поселення до гуртожитків:

  • змішаний режим навчання передбачає приїзд великої кількості студентів і їх поселення до гуртожитків, що в нинішніх умовах може спричинити новий спалах епідемії на території Університету. Тому даний варіант можливий виключно при зниженні рівня захворюваності по Україні і в місті Києві;
  • дистанційний режим навчання передбачає автоматичне бронювання місць в гуртожитках. Поселення студентів буде здійснюватися виключно при покращенні епідеміологічної ситуації.

Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» випускників освітньої програми «Динаміка і міцність машин»

Congratulations to the winner of the photo contest for students "Embroidered shirt in quarantine" for the third place student of the 1st year of the group MP-92

Romanenko Christina

We are proud of you and wish you to pass the session successfully!

Вітаємо переможницю фотоконкурсу для студентів "Вишиванка на карантині" за зайняте ІІІ місце студентку 1 курсу групи МП-92

Романенко Крістіну

Пишаємося та бажаємо успішно здати сесію!

May 19, 2020
A defense of the master's thesis of master student Khaustov Mikhailo get accepted.

The theme of thesis: "Investigation of the stress-strain state of the chassis rack during emergency and standard landings of the aircraft"
(specialty 131 - Applied Mechanics, educational and scientific program, supervisor – Dr. Sci., Prof. Oleg O. Boronko).

According to the results of study and defense of the master's thesis Khaustov M. is recommended to receive a diploma with honors.
Congratulations on being awarded the "Master" qualification level!

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 22 травня 2020 року.

Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом.

З умовами цього наказу можна повторно ознайомитись тут

Повідомлення МОН

Інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського:

     Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ
     Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано

Нагадуємо важливі дати весняного семестру
Навчання триває в дистанційному режимі

Dates

Згідно з Наказом № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19» введено обмежувальні заходи та призупинено очний освітній процес в університеті з 12 по 3 квітня 2020 року.

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки на період з 12.03.20 по 03.04.20 переведено на дістанційне навчання з використанням електроних кабінетів в системі "Електроний кампус" та інших інформаційно-комунікаційних технологій.

Директорам інститутів/деканам факультетів, завідуючим кафедрри організувати проведення в дістанційному режимі лекційних занять та скорегувати форму і графік проведення практичних і лабораторних занять, а також сесії, запланованої на квітень 2020 року.

Наказ № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19»
Наказ № 7/52 від 06.03.2020 року «Стосовно рекомендацій щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження короновірусом COVID-19»
Повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки України
Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року

26 лютого 2020 року
в ауд. 277, корпус 1
Початок в 16.10

ОЛІМПІАДА з теоретичної механіки серед студентів “КПІ ім. І. Сікорського”
Запрошуємо усіх бажаючих!

В ПРОГРАМІ ОЛІМПІАДИ:
     статика (три задачі);
     кінематика (три задачі);
     динаміка (дві задачі)

Розв'язання олімпіадних задач

Довідки за тел. 204-95-35, каф. ДММіОМ (кімн. 166-1)

КПІ запрошує всіх охочих на День відкритих дверей!

15 лютого 2020 представники усіх факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського зберуться разом, щоб поспілкуватись з Вами.

14 год. 15 хв.

20.02.2020 - МП-71
21.02.2020
 - МП-72

вул. Академіка Янгеля, 16/2
Кабінет: 3-17
Лікар: Дмитренко Марія Броніславівна

24 січня в Залі Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочисті збори ММІ з нагоди вручення дипломів випускникам 2019 року!

Бажаємо натхнення, успіху та великих досягнень!

Викладачі та студенти нашої кафедри проводили екскурсіїї для абітурієнтів, що завітали до нас на День відкритих дверей ММІ.

Освітня програма «Динаміка і міцність машин» пройшла міжнародну акредитацію за системою «EUR-ACE European Accredited Engineer label».