Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» випускників освітньої програми «Динаміка і міцність машин»

Congratulations to the winner of the photo contest for students "Embroidered shirt in quarantine" for the third place student of the 1st year of the group MP-92

Romanenko Christina

We are proud of you and wish you to pass the session successfully!

Вітаємо переможницю фотоконкурсу для студентів "Вишиванка на карантині" за зайняте ІІІ місце студентку 1 курсу групи МП-92

Романенко Крістіну

Пишаємося та бажаємо успішно здати сесію!

May 19, 2020
A defense of the master's thesis of master student Khaustov Mikhailo get accepted.

The theme of thesis: "Investigation of the stress-strain state of the chassis rack during emergency and standard landings of the aircraft"
(specialty 131 - Applied Mechanics, educational and scientific program, supervisor – Dr. Sci., Prof. Oleg O. Boronko).

According to the results of study and defense of the master's thesis Khaustov M. is recommended to receive a diploma with honors.
Congratulations on being awarded the "Master" qualification level!

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 22 травня 2020 року.

Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом.

З умовами цього наказу можна повторно ознайомитись тут

Повідомлення МОН

Інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми.

Дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського:

     Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ
     Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано

Нагадуємо важливі дати весняного семестру
Навчання триває в дистанційному режимі

Dates

Згідно з Наказом № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19» введено обмежувальні заходи та призупинено очний освітній процес в університеті з 12 по 3 квітня 2020 року.

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки на період з 12.03.20 по 03.04.20 переведено на дістанційне навчання з використанням електроних кабінетів в системі "Електроний кампус" та інших інформаційно-комунікаційних технологій.

Директорам інститутів/деканам факультетів, завідуючим кафедрри організувати проведення в дістанційному режимі лекційних занять та скорегувати форму і графік проведення практичних і лабораторних занять, а також сесії, запланованої на квітень 2020 року.

Наказ № 7/54 від 11.03.2020 року «Про заходи запобігання розповсюдження захворювання на короновірус COVID-19»
Наказ № 7/52 від 06.03.2020 року «Стосовно рекомендацій щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження короновірусом COVID-19»
Повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки України
Лист Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року

26 лютого 2020 року
в ауд. 277, корпус 1
Початок в 16.10

ОЛІМПІАДА з теоретичної механіки серед студентів “КПІ ім. І. Сікорського”
Запрошуємо усіх бажаючих!

В ПРОГРАМІ ОЛІМПІАДИ:
     статика (три задачі);
     кінематика (три задачі);
     динаміка (дві задачі)

Розв'язання олімпіадних задач

Довідки за тел. 204-95-35, каф. ДММіОМ (кімн. 166-1)

КПІ запрошує всіх охочих на День відкритих дверей!

15 лютого 2020 представники усіх факультетів та інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського зберуться разом, щоб поспілкуватись з Вами.

14 год. 15 хв.

20.02.2020 - МП-71
21.02.2020
 - МП-72

вул. Академіка Янгеля, 16/2
Кабінет: 3-17
Лікар: Дмитренко Марія Броніславівна

24 січня в Залі Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочисті збори ММІ з нагоди вручення дипломів випускникам 2019 року!

Бажаємо натхнення, успіху та великих досягнень!

Викладачі та студенти нашої кафедри проводили екскурсіїї для абітурієнтів, що завітали до нас на День відкритих дверей ММІ.

Освітня програма «Динаміка і міцність машин» пройшла міжнародну акредитацію за системою «EUR-ACE European Accredited Engineer label».

З 02.12 по 13.12 проводиться другий рубіжний контроль виконання навчального плану студентами 1-4 курсу бакалаврату (обов’язково!) та 1 курсу магістратури (за рішенням Вчених рад факультетів/інститутів).

В травні 2019 року відбулась Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні»