На громадське обговорення (проекти освітніх програм).

Пропозиції щодо змісту освітніх програм надсилати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 01 травня 2024 року.

Чинні освітні програми (2022-2023 н.р., 2023-2024 н.р.)

Відгуки та рецензіії роботодавців та академічної спільноти:

ДП "АНТОНОВ"

ТОВ "Прогрестех-Україна"

"Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка" НАН України

Київський національний університет будівництва і архітектури

АТ "УкрНДІАТ"

Відгуки та рецензії здобувачів та випускників:

Відгук на освітню програму студента Демешко Ярослава

Відгук на освітню програму студентки Сидори Тетяни

Відгук на освітню програму випускника Малинського В'ячеслава

Результати опитування бакалаврів

Відгуки та рецензіії роботодавців та академічної спільноти:

ДП "АНТОНОВ"

ТОВ "Прогрестех-Україна"

"Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка" НАН України

АТ "УкрНДІАТ"

Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка

Відгуки та рецензії здобувачів та випускників:

Відгук на освітньо-професійну програму студентки Сконечних Єлізавети)

Відгук на освітньо-професійну програму випускника Бахтаваршоєва Тимура

Результати опитування магістрів (освітньо-професійна програма)

Архів

«Освітня програма «Динаміка і міцність машин», перший рівень вищої освіти (бакалавр) , 3 роки 10 місяців», 2021 р.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу  професійної підготовки освітньої програми «Динаміка і міцність  машин» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

«Освітньо-професійна програма «Динаміка і міцність машин», другий рівень вищої освіти (магістр) , 1 рік 4 місяці», 2021 р.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньої програми "Динаміка і міцність машин" другого (освітньо-професійного) рівня вищої освіти

«Освітньо-наукова програма «Динаміка і міцність машин» , другий рівень вищої освіти (магістр) , 1 рік 9 місяців», 2021 р.

Кафедральний каталог вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньої програми "Динаміка і міцність машин" другого (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Динаміка і міцність машин»

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії - спеціальність 131 "Прикладна механика"

«Освітньо-наукова програма за спеціальністю 131 "Прикладна механіка", третій рівень вищої освіти (PHD) , 4 роки», 2022-2023 рр.