На кафедрі успішно функціонують студентські гуртки, що дозволяють студентам активно працювати над власними розробками та втілювати у життя набуті під час навчання знання та навички. При цьому досить широко застосовуються CAD/CAE пакети, 3D друк, лабораторне устаткування, а наукова робота становить невід'ємну частину процесу створення нових студентських розробок.

Результати наукової роботи знаходять своє відображення у численних публікаціях викладачів кафедри за студентами:

публікації за 2015 рік (Загальна кількість доповідей на 4 конференціях, які були зроблені за участю студентів кафедри –64. Кількість опублікованих статей у співавторстві – 6)

публікації за 2016 рік (Загальна кількість доповідей на 3 конференціях, які були зроблені за участю студентів кафедри –17)

публікації за 2017 рік (Загальна кількість доповідей, які були зроблені за участю студентів кафедри –40. Кількість опублікованих статей у співавторстві – 7)

публікації за 2018 рік (Загальна кількість доповідей, які були зроблені за участю студентів кафедри –54. Кількість опублікованих статей у співавторстві – 15)

публікації за 2019 рік (Загальна кількість доповідей, які були зроблені за участю студентів кафедри – 49. Кількість опублікованих статей у співавторстві – 16)

 

Студенти готують доповіді за результатами своїх наукових робот і представляють їх на конференціях, які проводяться за участю кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів.

 

 Конференції кафедри