plane2

Освітня програма
Динаміка і міцність машин (презентація)

Освітньо - кваліфікаційний рівень: Бакалавр / Магістр

Спеціальність:  131 Прикладна механіка

Сертифікати ЗНО: Українська мова, Математика,Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія

Міцність, надійність і довговічність – це вимоги, яким мають відповідати будь-які вироби, пристрої та споруди, створені людиною. Не дотримання цих вимог часто призводить до значних матеріальних збитків або навіть загрози для здоров`я і життя людей. Приклади останніх років – руйнування пішохідного мосту в Миколаєві та мосту через річку Моранді в Тосканії, тріщина в опорах вагона швидкісного потягу Сінкансен в Японії і аварія на Саяно-Шушенській гідроелектростанції... Руйнування, як внаслідок надмірних навантажень, так і внаслідок зношування - природній процес, його не уникає ані міст, ані літак, ані автомобіль.

Що ж робити для запобігання руйнування і як підвищити надійність та довговічність технічних об’єктів? Відповідь на це питання знають інженери з міцності, їх знання, уміння і досвід потрібні в усіх галузях техніки і виробництва.

Стати інженером з міцності можна здобувши освіту в Механіко-машинобудівному інституті КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальністю 131 Прикладна механіка за освітньою програмою “Динаміка і міцність машин”.

Вступаючи на освітню програму «Динаміка і міцність машин» ви будете навчатись за європейськими стандартами, що підтверджено сертифікатом про європейську акредитацію. Адже спільно з компанією «Прогрестех-Україна» ми стали першим в країні тандемом технічного університету та високотехнологічної інжинірингової компанії.Це є важливою перевагою для роботодавців. Серед них великі міжнародні та українські авіаційні та космічні компанії: Progresstech-Ukraine, Boeing, Airbus, Firefly, ДП “Антонов”, Завод 410 цивільної авіації, КБ "Південне", "Південмаш", підприємства машинобудування, атомної енергетики. Постійне зростання рівня складності і вимог до технічних об’єктів створює широкі перспективи затребуваності фахівців із міцності на ринку праці.


Освітня програма «Динаміка і міцність машин» передбачає:

  • Вивчення методів та засобів дослідження динаміки і міцності машин й конструкцій різних галузей промисловості;
  • Математичне та комп’ютерне моделювання поведінки технічних систем при статичних і динамічних термосилових навантаженнях, надійність та їх довговічність;
  • Вивчення закономірностей, динамічних процесів, напруженого стану і міцності машин методами механіки, чисельної математики та їх комп’ютерного моделювання.

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Вступ до магістратури   


press2 ansys2 boing2

Розподіл дисциплін за семестрами

Бакалавр

Магістр за освітньо-науковою програмою

Магістр за освітньо-професійною програмою


Каталог вступника 2021

Правила прийому 2021

Умови прийому для здобуття вищої освіти 2021 року

Контакти відбіркової комісії ММІ 


 Є питання? Запитуй

Babak

БАБАК АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник зав. кафедри з навчально виховної робити

facebook

+38 (050) 685-49-11Horohev2

ХОРОШЕВ КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ

Відповідальний з профорієнтаційної роботи інституту
доцент кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів

facebook

+38 (063) 240-73-01