Дні Відкритих Дверей

Про дні відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського та навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту  можна дізнатись на Інформаційному каналі для вступу.

Слідкуйте також за повідомленнями в чаті telegram: @mmi_abituriyent_chat

Літакобудування, робототехніка, біомеханіка, інженерний дизайн, верстати та машини, технології машинобудування, автоматизація, вимірювання та випробування, краш-тести... Таку різноманітність забезпечують освітні програми Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту.

Абітурієнти та студенти 1 курсу ознайомились з Освітньою програмою Динаміка і міцність машин, яка відповідає сучасним європейським стандартам і принципам організації та забезпечення освітнього процесу, що підтверджено міжнародним сертифікатом. Гості дізнались:

  • Чому потрібно тестувати конструкції на міцність, стійкість, витривалість та довговічність;
  • Навіщо виконувати розрахунки перед виготовленням конструкцій;
  • Як виконуються випробування та дослідження нових матеріалів та конструкцій;
  • У яких сферах можна працювати інженером з міцності.

Майстер-клас "Будуємо міцний літак"

Кафедру Динаміки і міцності машин та опору матеріалів відвідали майбутні вступники. Вони ознайомились з навчальним центром «Training center Boeing-Progresstech Ukraine» (лабораторія CAD/CAM/CAE проектування), у якому доцент кафедри Віктор Коваль розповів про особливості дуальної освіти, що проводиться кафедрою.

Майстер-клас "Діяльність інженера з міцності"

 На кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів для учнів 9-11 класів був проведений майстер-клас. , який демонструє особливості діяльності інженера з міцності. В лабораторії механічних випробувань асистент кафедри ДММ та ОМ Ольга Мусієнко ознайомила майбутніх абітурієнтів з обладнанням, з видами та особливостями механічних випробувань, провела випробування обраного зразка на згин для різних силових впливів та пояснила отримані результати на діаграмі навантаження. Далі, в комп’ютеризованому навчальному центрі Прогрестех-Україна-КПІ доцент кафедри Віктор Коваль розповів про САD/CAE технології та допоміг учасникам майстер-класу із використанням професійного програмного забезпечення створити свою першу 3D модель зразка, який був предметом механічного випробування. Після порівняння результатів натурного експерименту та комп’ютерного моделювання було отримано висновок про ідентичність результатів.

Сподіваємось, що проведений захід стане для його учасників першим кроком до отримання інженерної освіти та подальшої професійної діяльності в галузі механічної інженерії

.

t2.jpg