ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ВИРОБІВ
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ
Науковий гурток «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ»
Дослідження надійності апаратів фіксації переломів
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ
Наукова робота студентів в галузі біомеханіки
Дослідження осколкового поля ручної осколкової гранати Ф-1.
Оцінка наслідків вибуху в приміщенні багатоповерхового будинку

Територіально кафедра динаміки і міцності машин і опору матеріалів розташована в першому корпусі університету. Студентам не потрібно бігати з корпусу в корпус в перервах між парами. Всі заняття відбуваються в першому корпусі – історичній будівлі, з якої в 1898 році і починався університет. Виняток складають лабораторні заняття з деяких дисциплін, що викладаються іншими кафедрами, чи з фізкультури, які проводяться в
спортивному комплексі КПІ.

Кабінети і лабораторії кафедри оснащені сучасним випробувальним обладнанням, на якому студенти виконують лабораторні роботи і проводять наукові дослідження в складі наукових груп та гуртків кафедри. Кафедра має два комп’ютерних класи з найновішою обчислювальною технікою та ліцензованим програмним забезпеченням, яке дозволяє студентам вивчати і реалізувати на практиці сучасні методи розрахунків на міцність, жорсткість, стійкість елементів конструкцій і машин, які використовуються в найрізноманітніших галузях науки і техніки, зокрема авіа та ракетобудуванні, енергетиці, медицині, сільському господарстві і т. ін.