Інформація для вступників до магістратури

Спеціальності на кафедрі Динаміки і міцності машин та опору матеріалів

«Інформаційні системи та технології в авіабудуванні»

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити на кафедру Динаміки та міцності машин та опору матеріалів при КПІ ім. Ігоря Сікорського на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

На кафедрі Динаміка і міцність машин та опору матеріалів спеціальності: «Динаміка і міцність машин» та  «Інформаційні системи та технології в авіабудуванні»

Навчання на 5 курсі триває 2 роки.

Якщо ти продовжуєшь навчання після закінчення рівня бакалавр нашої кафедри тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня)та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

ПРОГРАМИ КОМПЛЕКСНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ  спеціалізації  «Інформаційні системи та технології в авіабудуванні»

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації
«Інформаційні системи та технології в авіабудуванні»

ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста спеціалізації