ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ 2017

Автор: Administrator.

30-31 травня на кафедрі ДММ та ОМ проходила ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ  «ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ». Секція  «ДИНАМІКА І МІЦНІСТЬ МАШИН»

КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

30-31 травня 2017 року

о 1415 на кафедрі ДММ та ОМ (ауд. 166е-1)

відбудеться

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

«ІННОВАЦІЇ МОЛОДІ - МАШИНОБУДУВАННЮ»

Секція «ДИНАМІКА І МІЦНІСТЬ МАШИН»

Премія Академії наук

Вітаємо  нашу студентку 5-го курсу ОЛЮ МУСІЄНКО
 з присудженням премії Академії наук України за роботу в області біомеханіки

XVIII ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА, ТЕХНОЛОГІЯ ТА ІНЖЕНЕРНА ОСВІТА

Автор: Administrator.

Запрошуємо Вас, прийняти участь у роботі XVІIІ Міжнародної науково-технічної конференції „Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта”, яка відбудеться 29 червня ‐ 01 липня 2017 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Історія успіху

Досвід використання платформи 3DEXPERIENCE

Для ознайомлення  вийшла публікація во французському журналі "Дассаулт Системс".

Викладачі кафедри ДММ та ОМ відвідали заводи Boeing

Автор: Administrator.

З ініціативи Прогрестех-Україна викладачі кафедри Динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ відвідали заводи Boeing

Компанії Boeing і Прогрестех-Україна (основний партнер Boeing в Україні) організували відвідання групою викладачів кафедри Динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ  літакобудівних підприємств у містах Рентон (Renton) і Еверетт (Everett), обидва - штат Вашингтон на північному заході США.

Использование информационных систем и технологий CATIA в учебном процессе НТУУ «КПИ»

Автор: Administrator.

Будущие инженеры-механики КПИ, использующие для 3D-моделирования инструменты CATIA, получают представление о ключевых факторах качества и производительности на ранней стадии разработки продукта.

Візит делегації корпорації «Boeing»

Автор: Administrator.

Урочисте відкриття спільного навчального центру НТУУ «КПІ» та компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна»

SCOPUS

Наукометрична  реферативна база даних SCOPUS

17 листопада 2016 року в університеті відкрито доступ до наукометричної універсальної реферативної бази даних SCOPUS видавництва Elsevier

Атестація

Автор: Administrator.

До уваги студентів та викладачів

Авіатор 2017

Шановні студенти!

Запрошуємо вас відвідати урочисте відкриття всеукраїнського проекту "Авіатор 2017",

13.10.2016

Увага 1 курс ДММ!

Запис до бібліотеки відбудеться 13.10.2016р. студентів групи МП-61 о 14-15

студентів групи МП-62 о 12-20.

Лекція з історії Boeing

Лекція з історії компанії Boeing

22 вересня 2016 р. в залі Вченої ради НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"  відбудеться "Лекція з історії компанії Boing" в рамках міжнародної освітньої програми для студентів "Авіація від А до Я"

1 курс 21.09.16

Автор: Administrator.

21.09.2016р. в 16-00 зустрічь 1 курсу з адміністрацією Механіко-машинобудівного інституту НТУУ "КПІ ім.І.Сікорського" в Великій фізичній аудиторії.

20.09.16

Автор: Administrator.

20.09.2016 р. в 16-00 в 249-1 відбудеться старостат.

1 вересня

Автор: Administrator.

Щиро вітаємо всіх студентів, викладачів та співробітників з початком навчання!

День першокурсника

День першокурсника

31 серпня 2016 року на площі Знань відбудеться святкування Дня Першокурсника - традиційного для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” заходу. У програмі свята посвячення у студенти 118 набору КПІшників, знайомство із керівництвом, гостями і кращими студентами університету, виступи художніх колективів Центру культури і мистецтв.

Більше статей...